Ziet er grappig uit ,maar denk niet dat je er enig voordeel uit hoeft te verwachten
Ik denk het ook niet.. En zeker niet voor dat geld....
Ziet er grappig uit ,maar denk niet dat je er enig voordeel uit hoeft te verwachten
Zo een big mouth ziet leuk uit. Alleen ik heb een open intake op mn fiesta. Haalt het dan wat uit.![]()
Verstuurd vanaf mijn SM-G935F met Tapatalk
Damn heb net vorige week eentje bij steeda gekocht.https://www.carnage3dtech.com/online-store/FOCUS-ST250-SNORKEL-p127796934
Even nagevraagd in verschillende FB groepen.
Vraag me af of goedkoop geen duurkoop gaat zijn?https://www.carnage3dtech.com/online-store/FOCUS-ST250-SNORKEL-p127796934
Even nagevraagd in verschillende FB groepen.
Is er eentje van airtec.Zoals jij dit filter hebt gemonteerd, gaat het je niet veel brengen, behalve een hoop gebrul. Sterker nog, ik denk juist dat je vermogen verliest. Want welk hitteschild?
https://www.carnage3dtech.com/online-store/FOCUS-ST250-SNORKEL-p127796934
Even nagevraagd in verschillende FB groepen.
Vraag me af of goedkoop geen duurkoop gaat zijn?
Ja daarom twijfel ik idd ook. Denk dat ik toch maar spaar voor Velossa Tech.Denk dat die wel de helft goedkoper zal zijn als die van velossa tech. Kwaliteit is afwachten natuurlijk. Overal waar je op de buitenlandse fora kijkt kom je velossa tech tegen dus die zit kwa kwaliteit wel goed.
Ja daarom twijfel ik idd ook. Denk dat ik toch maar spaar voor Velossa Tech.
@Thieske @Rob Holthuijsen @TimRS @*kevin*
@Mikyvangils Zal ik Velossa Tech eens mailen of die voor de MK4 eraan zit te komen?
@Mikyvangils heb contact gehad met Velossa tech, het onderdeel gaat er wel komen maar het is n9g niet bekend wanneer.
Ik ga ook niet voor het standaard zwart. Bij mij wordt het geel denk ik.Als de andere deelnemers voor een standaar kleur gaan, moeten die wachten op mij met een custom kleur. Als dat niet erg is doe ik mee.
@Rob Holthuijsen @TimRS @*kevin* doen jullie ook mee ?
Misschien @Eric-rally ?