Niemand verplicht je om die leasebak ook prive te rijden. Het is een vervoermiddel dat je werkgever nodig acht om je functie te vervullen. Je kan er prima prive een flinke station naast hebben voor de sleurhut.
. Dit topic gaat over de benzineprijzen en niet over EV auto's waarmee je wel of niet met de caravan/vouwwagen op vakantie kan.........En als vanaf 2025 alle elektrische auto’s volle mep wegenbelasting moeten gaan betalen wordt het aantal brandstof auto’s vanzelf weer groter en kan de accijns weer omlaag.

ik denk dat de MRB sowieso op de schop gaat.
nu wordt het berekend naar gewicht en zal (denk ik) gerekend gaan worden naar uitstoot.
vandaag de dag draait alles om uitstoot dus zal dat het uitgangspunt zijn voor nieuwe regels.
hoe dan ook, BETALEN ZAL JE![]()

Goed zo, iedereen met een PHEV of EV betalen naar uitstoot en dieselrijders heeeel zwaar aanpakken.![]()
Momenteel in Oostenrijk is de V-Power (octaangehalte 100)/BP Ultimate (octaangehalte 98) zo rond de 2 euro. Heb ik hier ook wel eens goedkoper meegemaakt, maar nog altijd beter dan in NL.
Duitsland goedkoopste eur 98 1,869
Tango hier 2,249
Dat verschilt 17 eur op 45 liter.
Ben benieuwd of en hoe dat verder gaat oplopen.
