1. Deze website gebruikt cookies. Door deze website verder te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Leer Meer.

Focus ST225 op bva auctions (Met clubsticker)

Discussie in 'Focus Gespot?' gestart door hoomer, 29 feb 2020.

  1. nice :rock:

    hoomer vindt dit leuk.
  2. Gekocht?

    hoomer vindt dit leuk.
  3. veiling is nog niet begonnen ;)

    gerardTDCI vindt dit leuk.
  4. Ik zie het, nog 1 dagje wachten,

  5. toch wel, ik twijfelde er al aan.
    goed opgemerkt Hubert :thumbup:

  6. 250.000 km. Wist niet dat die blokken zoveel konden lopen.
    Wat is een reële prijs voor zo'n auto?

  7. Het T5 blok van Volvo heeft geen moeite met dergelijke kilometerstanden. Je ziet genoeg Volvo's met een T5 die boven de 4 ton hebben gelopen.

  8. Ik denk 12500 euro.

  9. Zonde hek net niet meer liggen [emoji58][emoji58]

  10. 12500 voor een ST uit 2008 met 250.000 km op de teller vindt ik aardig aan de prijs :)

  11. Volgens de ANWB koerslijst:

    Situatie bij het kopen van een auto
    • Kopen bij Bovag autobedrijf met garantie€ 8.850
    • Kopen bij merkdealer met garantie€ 9.400
    • Inruil bij autobedrijf€ 6.200
    • Verkoop tussen particulieren€ 6.950
    Overige situaties
    • Meeneemprijs€ 7.750
    • Veilingwaarde€ 5.550

    Cinq-Power en McGyver vinden dit leuk.
  12. op marktplaats en gaspedaal staan er genoeg met 300K+ en zelfs meerdere met 400K+ op LPG.

  13. Grappig om te zien dat het ESP knopje bijna versleten is :lol:

  14. zegt niets over het gebruik er van hoor Steef.
    materiaal is gewoon ködt, ik had ook afbladderende knopjes die ik nooit gebruikte.

    en de 1e eigenaar kennende (Marcel) was dat niet iemand die iedere keer het maximale vroeg van de Focus.

    Steef30 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina