Vandaag de stoute schoenen aangetrokken, en begonnen aan het camera project. Er moeten 3 camera's geplaatst worden. 2x dashcam (voor en achter, en 1x achteruitrijcamera.
Dankzij de o.a. de handleidingen hier op het forum is alles goed gegaan. Wel een dag werk, en de focus leek even op een demontage auto. Er moest behoorlijk wat gedemonteerd worden om bij de APIM module te komen. Vreemd genoeg ging het terugboeken van alles een stuk vlotter dan het loshalen..
Na alles gemonteerd te hebben nog even met ForScan in de weer geweest om te achteruitrijcamera te activeren. Ook dit is gelukt.
Heb zelfs de lijnen in het beeld, niet meedraaiend maar gewoon vast.
Zeg zelf een mooie upgrade van de Vignale. 4k front dashcam en 2k achter dashcam. Een HD achteruitrijcamera aftermarket. Alles besteld bij ome Ali uit China. Totale kosten ongeveer 135 euro. Totale tijd voor inbouw en configuratie, ongeveer 8 uur.
Enige wat is niet snap, is de knop met het plusje links boven bij het achteruitrij beeld. Dit doet niks, iemand een idee? Hoort dit zo of is dit een ForScan instelling? Heb nu bij ForScan in de APIM alleen de aanwezigheid van een rear camera aangezet. De overige 2 instellingen betreft de rear camera, non multi en multi staan uit.