Custom tune Focus RS

  • Beste Bezoeker,

    Het forum draait inmiddels op de nieuwste versie. De vertrouwde uitstraling is voor een groot deel teruggebracht, maar we zijn nog bezig met het afronden van verschillende onderdelen. Daardoor kun je hier en daar nog zaken tegenkomen die anders werken dan voorheen of nog niet helemaal gereed zijn.

    We vragen daarom nog even om jullie geduld. In de tussentijd kan het forum gewoon weer actief gebruikt worden.

    Loop je ergens tegenaan, werkt iets niet goed of mis je een onderdeel dat er voorheen wel was? Laat het ons weten.

Dennis’RS

Forumlid
21 dec 2019
21
21
54
Voornaam
Dennis
Ik ben van plan om een high pressure fuel pump en andere injectoren op mijn Focus RS te installeren.
Op het moment heb ik het M450 package van Mountune geïnstalleerd met hun ‘standaard’ tune
Met een ander fuel pump moet er echter een custom tune op komen.

Iemand suggesties voor een goede tuner die custom tunes doet in NL?
BR-performance kon mij niet helpen want die supporten alleen als ze zelf ook de hardware geïnstalleerd hebben..
 
Verhoeven in Harskamp?
Zijn er een aantal van het forum geweest.
Was wel met de 2.5 5 pitter.
Fasttech schijnt ook goed te zijn, maar ik weet niet wat ze met de nieuwe Ford's kunnen.
 
die supporten alleen als ze zelf ook de hardware geïnstalleerd hebben
Dan laat je toch door hun de injectoren doen of de brandstofpomp of iets dergelijks? Heb ik met mijn auto ook gedaan; alles op 1 onderdeel na zelf gemonteerd / laten monteren, BR het laatste onderdeel laten monteren (zelf aangeleverd) en hun laten tunen :think:
 
EMS is leuk, dan heb je Ecutek en dat is echt een hele bekende in vooral de Subaru wereld.

Wat ook nog zou kunnen is een Cobb Accessport en een custom tune via Stratified ofzo.
 
  • Leuk
Waarderingen: Thieske
Heb je ook de andere zuigers en zuigerstangen van mountune of alleen het m450 pakket?
 
Bedankt voor de suggesties!

EMS tuning is wellicht een optie, heb daar ooit mijn Impreza laten tunen.. Zal inderdaad eens moeten kijken hoeveel hij intussen aan RS-en heeft gedaan.

Ik heb ook aan Sabre gedacht, maar die zitten alleen in de UK toch ? Gaat em met die Corona perikelen effe niet worden denk ik.. lees er wel goeie verhalen over..
 
Dan laat je toch door hun de injectoren doen of de brandstofpomp of iets dergelijks? Heb ik met mijn auto ook gedaan; alles op 1 onderdeel na zelf gemonteerd / laten monteren, BR het laatste onderdeel laten monteren (zelf aangeleverd) en hun laten tunen :think:
Tja, het leek niet echt dat ze daar voor open stonden, maar kan het wellicht nog eens vragen ja..
 
Heb je ook de andere zuigers en zuigerstangen van mountune of alleen het m450 pakket?
Yep, alles erop en eraan..
Zuigers, zuigerstangen, Norris designs deck brace, ARP head bolts... alles erop en eraan .
Dus het blok moet nog wel wat extra peekaatjes aankunnen..
 
Ik weet niet of je ondertussen al een tuner gevonden hebt?
Ik ben met m'n Evo naar Ace Motorsports in Zaandam gegaan, die is echt top qua tuning.

Later ook met de 207 1.6 turbo van m'n vrouw naar hem gegaan, kon hij ook chippen.
Heeft uiteraard een dyno etcetera.
 
De high pressure fuel pump was lang niet beschikbaar, maar gaat nu eindelijk opgestuurd worden vanuit de VS.
Mountune kan een initiële tune voor me regelen.
Zodra ik dat heb, ga ik alle opties voor een custom tune nog eens naast elkaar leggen.

Ace motorsport had ik nog niet van gehoord maar die komt ook op de lijst !
 
Je kofferbak

Je kofferbak