1. Deze website gebruikt cookies. Door deze website verder te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Leer Meer.

SYNC 3 systeem en kaart updates

Discussie in 'In Car Entertainment' gestart door mstuniek, 15 jun 2017.

  1. Nadat de bc maar bleef zeuren om een updat eheb ik dat maar gedaan maar ik was wel verbaasd hoe dat nu bij Ford gaat, lijktwel jaren 90 haha, ik moest lettelrijk een uur lang rondrijdne zonder een update te krijgen en ondertusen vage foutmelingen op mijn dashboard. alleen dan na herstart tot de conlcusie gekomen dat ik het hele nieuwe 3.4 uiterlijk niet een vooruitgang vind. En ze kunenn me dag en nacht vertelen hoe de status van mijn autos wat de bandenspaning live is etc maar ovefr de update moet je dan een xml uploaden dat je hebt uigevoerd. Ik vind het wel erg bijzonder hoe dat het updaten werkt bij Ford :)
     
  2. Zijn er ook mensen hier waarbij de meldingen steevast op een bepaald volume blijven hangen? Dat wil zeggen, als er een melding is op het sync systeem staat deze hier standaard op 7 of 8, en die draai ik dan tijdens de melding naar beneden. Maar dit wordt dus niet "onthouden", waardoor het volume van die meldingen constant terugschiet.

    Totale reset, soft reset, updates etc. allemaal uiteraard geprobeerd. Wie heeft de gouden tip?
     
  3. Heel herkenbaar. Ik heb het hier een aantal jaar geleden ook al aangekaart, geen oplossing. Ook op buitenlandse fora geen oplossing. Heb er bij mijn huidige auto geen last meer van. Wat ik nog wel herinner is dat het na een Sync3 update begon.
     
  4. Als het na een update is begonnen zou ik een reset uitvoeren, waarschijnlijk is het issue dan opgelost.
     
  5. Helaas, na de eerste keer 2 auto's geleden(Fiësta), een paar updates en vele resets later. Nooit opgelost.
     
  6. Idem; alles geprobeerd. Nooit gefixt gekregen.
     
  7. Weet iemand de status van de laatste kaartupdate?

    Ik wacht nog op de F14 versie (via CyanLabs) als back up voor de navigatie met Google Maps (android auto).
    In NL geen navigatie nodig maar voor de vakanties in t buitenland wel erg (ge)makkelijk!

    Bedankt voor de reactie!
     
  8. F14 is er nog niet. De laatste versie is een update van F13…….F13 eu 09-2025
     
  9. @PimZ dank voor je reactie. Dat las ik ook maar op CyanLabs stond erbij dat men niet wist wat de update inhield. Is er wezenlijk kaart materiaal aangepast? M.a.w. heet dit zin?? (ik mag namelijk dan 2 Focusses voorzien van de update).
     
  10. Denk niet meer dat deze er gaat komen...
     
  11. Eind vorig jaar heb ik via Ford de kaarten geüpdatet naar F14.
    Daarna heb ik via CuyanLabs Sync geüpdatet naar de nieuwste versie 3.4 en was de kaartversie F13.
    Ik wacht af met welke versie Ford c.q. Cyanlabs dit voorjaar komt.
     
  12. Ik kom er ook niet achter wat het verschil is tussen F13 en F13 update.
     

Deel Deze Pagina