heb ze beide schoongemaakt en geprobeerd maar nog steeds niks , maar de aan/uitknop radio en de cd knop werken wel maar de rest zoals voor en achteruit knop doet niks
Ik weet niet waar je woont maar je mag eens langsrijden dat we dan samen ernaar kijken. Ik woon in Zoetermeer.
Dat is me wat te ver , woon zelf in het hoge noorden ,nu ben ik erachter dat er en f4 sd kaart in zit ,kan het daarmee te maken hebben ?
Nee dat is je navi kaartje, die heeft er niets mee te maken. Heb je al een andere usb stick geprobeerd die fat32 geformatteerd en minimal 4gb is?
DAB kan wel, dan moet er een andere ACM(radio)-module gemonteerd worden die het ondersteund en daarnaast moet hoogstwaarschijnlijk ook je antenne dan vervangen worden. Heb je daar zin in voor alleen DAB? Als je graag digitale radio wilt zou ik adviseren om óf een CarPlaybox aan te schaffen of een upgrade naar SYNC 3 te doen. Dan kan je internetradio luisteren via CarPlay en dat werkt wél altijd goed.
ja heb een nieuwe stick opgehaald 32gb en 32 fat geformatteerd , nu ben ik er achter gekomen dat als de zekering voor de sync (volgens mij 67 onder dashboardkastje) gaat de verlichting aan van de media knoppen en beeldscherm zwart en doe ik die er weer in gaan ze weer uit en beeldscherm aan.