1. Deze website gebruikt cookies. Door deze website verder te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Leer Meer.

Storingen tijdens update?

Discussie in 'Electronica' gestart door Roland, 10 mrt 2025.

  1. #1 Roland, 10 mrt 2025
    Laatst bewerkt: 10 mrt 2025
    Focus 2018, mild hybrid
    Vandaag merkte ik dat de ´hill start assist' even haperde, de electromotor extra zijn/haar best deed, de handrem niet automatisch aanging, én dat het handremlampje (na handmatig aangezet te hebben) na afsluiten van de auto een tijdje bleef branden. En de FordPass app gaat voortdurend offline 'om de accu te sparen'.
    Even later in het systeem gedoken, en ik zag dat er een update gaande was.
    Kan dit een verklaring zijn voor de -hopelijk tijdelijke- haperingen? Of slaat de update alleen op de ‘infotainment’?
    Ben benieuwd hoe de auto straks rijdt.
     
    Edgar Focus vindt dit leuk.
  2. Ik denk eerder een brakke accu , veel mensen hebben zelfde klachten gehad en was dit de oplossing. Enig idee hoe oud de accu is? Rond 4 / 5 jaar is vervangen maar ….
     
    Edgar Focus vindt dit leuk.
  3. Auto is van begin 2022, 1 maand geleden bij dealer gekocht. Gelukkig 12 mnd garantie.
     
    Edgar Focus vindt dit leuk.
  4. Mk4 freet loodaccu haha.
    Nee bedoel dat de accu zelfs na 2jaar al best ver op is.
    Of ja hij laad langzaam bij lees als 2A ten opzichte van 10a 12A.
    Dus soc na lange rit nauwlijks hoger geworden
     
    Edgar Focus vindt dit leuk.
  5. Keer BMS resetten
     
  6. Ik moet pas volgende week een flink stuk rijden. Ben benieuwd of dan alles, met flink opgelade accu, het weer doet.
    Ik houd jullie op de hoogte.
     
    Edgar Focus vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina