Onderdeelnummer / FINISnummer voor FOCUS II

  • Beste Bezoeker,

    Het forum draait inmiddels op de nieuwste versie. De vertrouwde uitstraling is voor een groot deel teruggebracht, maar we zijn nog bezig met het afronden van verschillende onderdelen. Daardoor kun je hier en daar nog zaken tegenkomen die anders werken dan voorheen of nog niet helemaal gereed zijn.

    We vragen daarom nog even om jullie geduld. In de tussentijd kan het forum gewoon weer actief gebruikt worden.

    Loop je ergens tegenaan, werkt iets niet goed of mis je een onderdeel dat er voorheen wel was? Laat het ons weten.
Weet iemand toevallig het onderdeelnummer van een injector van een focus mk2 St?
Als ik hem Google dan vind ik zo veel verschillende dat ik geen idee heb welke ik moet hebben.
 
  • Leuk
Waarderingen: Edgar Focus
Hallo Focus-eigenaren/liefhebbers,

Ik ben op zoek naar een portierrubber (bevestiging aan chasie) voor de koffer-/achterklep van mijn Ford Focus station mk2 (2007).
Ik zoek waarschijnlijk verkeerd, aangezien ik vooral rubberen matten tegen kom.
Graag zou ik een finis-nummer hebben.

Wie wil en kan mij helpen?
 
  • Leuk
Waarderingen: Edgar Focus
Ik zoek van twee onderdelen het onderdeelnummer van mijn Focus MK2. Het gaat om:

1. een schakelas keerring van de versnellingsbak; volgens de garage zitten er drie keerringen bij de versnellingsbak, maar het gaat volgens hem om de schakelas

2. het palletje tussen het slot van de motorkap en het mechanisme om de motorkap open te doen; de kap kan niet goed meer open en ik had een ander onderdeel gekocht (zie hieronder), maar die was van heel slechte kwaliteit

0UrIdIw.jpeg


Wie kan mij verder helpen?
 
  • Leuk
Waarderingen: Edgar Focus
Je kofferbak

Je kofferbak